Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 5.500gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k943 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹92,530.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹75,845.00 (Metal Price) + ₹16,685.90 (Making) = ₹92,530.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 5.500gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k943 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.500 g |
|---|