Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 3.650gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k937 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹61,406.87 Exclusive of Tax
Breakup : ₹50,333.50 (Metal Price) + ₹11,073.37 (Making) = ₹61,406.87
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 3.650gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k937 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.650 g |
|---|