Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 4.800gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k944 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹80,754.24 Exclusive of Tax
Breakup : ₹66,192.00 (Metal Price) + ₹14,562.24 (Making) = ₹80,754.24
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 4.800gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k944 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.800 g |
|---|