Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 2.510g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k572 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹32,877.24 Exclusive of Tax
Breakup : ₹28,588.90 (Metal Price) + ₹4,288.34 (Making) = ₹32,877.24
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 2.510g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k572 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.510 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 mm |