Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 76mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 10.190g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k392 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹161,598.12 Exclusive of Tax
Breakup : ₹140,520.10 (Metal Price) + ₹21,078.02 (Making) = ₹161,598.12
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 76mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 10.190g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k392 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.190 g |
|---|