Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 4.560 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k984 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹75,697.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹65,823.60 (Metal Price) + ₹9,873.54 (Making) = ₹75,697.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 4.560 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k984 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.560 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 mm |