Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 14 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 10.730g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22941 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹170,161.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹147,966.70 (Metal Price) + ₹22,195.01 (Making) = ₹170,161.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 14 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 10.730g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22941 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.730 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 14 mm |