Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 1.790g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k227 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹23,446.32 Exclusive of Tax
Breakup : ₹20,388.10 (Metal Price) + ₹3,058.22 (Making) = ₹23,446.32
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 1.790g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k227 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.790 g |
|---|