Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 inch |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 7.330 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z393 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹119,275.23 Exclusive of Tax
Breakup : ₹101,080.70 (Metal Price) + ₹18,194.53 (Making) = ₹119,275.23
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 inch |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 7.330 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z393 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.330 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2.9 mm |