Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 406mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 10.260g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k142 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹134,390.61 Exclusive of Tax
Breakup : ₹116,861.40 (Metal Price) + ₹17,529.21 (Making) = ₹134,390.61
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 406mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 10.260g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k142 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.260 g |
|---|