Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 101mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 10.g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k780 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹138,958.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹113,900.00 (Metal Price) + ₹25,058.00 (Making) = ₹138,958.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 101mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 10.g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k780 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10 g |
|---|