Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 30 inch |
| Width | 5.6 cm |
| Weight | 48.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22822 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹790,828.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹670,194.00 (Metal Price) + ₹120,634.92 (Making) = ₹790,828.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 30 inch |
| Width | 5.6 cm |
| Weight | 48.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22822 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 48.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 5.6 mm |