Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 55mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 9.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k454 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹156,364.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹135,969.40 (Metal Price) + ₹20,395.41 (Making) = ₹156,364.81
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 55mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 9.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k454 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.860 g |
|---|