Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6 |
| Width | 7mm |
| Weight | 153.780g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Ban897 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹2,438,720.13 Exclusive of Tax
Breakup : ₹2,120,626.20 (Metal Price) + ₹318,093.93 (Making) = ₹2,438,720.13
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6 |
| Width | 7mm |
| Weight | 153.780g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Ban897 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 153.780 g |
|---|