Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 43mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 3.130gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k993 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹40,998.31 Exclusive of Tax
Breakup : ₹35,650.70 (Metal Price) + ₹5,347.61 (Making) = ₹40,998.31
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 43mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 3.130gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k993 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.130 g |
|---|