Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 0.730gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k231 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹9,561.91 Exclusive of Tax
Breakup : ₹8,314.70 (Metal Price) + ₹1,247.21 (Making) = ₹9,561.91
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 0.730gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k231 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 0.730 g |
|---|