Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 76mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 2.730gm14 |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18k385 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹35,758.91 Exclusive of Tax
Breakup : ₹31,094.70 (Metal Price) + ₹4,664.21 (Making) = ₹35,758.91
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 76mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 2.730gm14 |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18k385 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.730 g |
|---|