Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 35mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 2.750g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | BAL1608 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹43,610.88 Exclusive of Tax
Breakup : ₹37,922.50 (Metal Price) + ₹5,688.38 (Making) = ₹43,610.88
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 35mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 2.750g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | BAL1608 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.750 g |
|---|