Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 462mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 11.510g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | MS517 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹193,641.94 Exclusive of Tax
Breakup : ₹158,722.90 (Metal Price) + ₹34,919.04 (Making) = ₹193,641.94
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 462mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 11.510g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | MS517 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.510 g |
|---|