Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 66mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 13.150g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k315 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹218,293.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹189,820.25 (Metal Price) + ₹28,473.04 (Making) = ₹218,293.29
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 66mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 13.150g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k315 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.150 g |
|---|