Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 2mm |
| Weight | 2.542g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k568 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹42,197.84 Exclusive of Tax
Breakup : ₹36,693.77 (Metal Price) + ₹5,504.07 (Making) = ₹42,197.84
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 2mm |
| Weight | 2.542g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k568 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.542 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 25 mm |