Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 7.840g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18025 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹97,059.89 Exclusive of Tax
Breakup : ₹84,399.90 (Metal Price) + ₹12,659.99 (Making) = ₹97,059.89
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 7.840g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18025 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.410 g |
|---|