Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 3.750gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k978 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹63,089.25 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,712.50 (Metal Price) + ₹11,376.75 (Making) = ₹63,089.25
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 3.750gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k978 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.750 g |
|---|