Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 219mm |
| Weight | 17.760G + 5.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 227189 + 22811 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹282,062.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹245,272.09 (Metal Price) + ₹36,790.81 (Making) = ₹282,062.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 219mm |
| Weight | 17.760G + 5.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 227189 + 22811 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 17.78622811 g |
|---|