Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 609mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 9.820g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k508 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹163,014.46 Exclusive of Tax
Breakup : ₹141,751.70 (Metal Price) + ₹21,262.76 (Making) = ₹163,014.46
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 609mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 9.820g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k508 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.820 g |
|---|