Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.2 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 2.100gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1092 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹29,550.15 Exclusive of Tax
Breakup : ₹25,042.50 (Metal Price) + ₹4,507.65 (Making) = ₹29,550.15The Leaf Design Gold Earring 18kt
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.2 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 2.100gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1092 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 2.1 mm |