Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 17.970g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k019 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹316,464.28 Exclusive of Tax
Breakup : ₹259,396.95 (Metal Price) + ₹57,067.33 (Making) = ₹316,464.28
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 17.970g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k019 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 17.970 g |
|---|