Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 9.650g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18983 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹126,400.53 Exclusive of Tax
Breakup : ₹109,913.50 (Metal Price) + ₹16,487.03 (Making) = ₹126,400.53
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 9.650g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18983 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.650 g |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 14 mm |