Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 2.890g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 00421 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹47,974,722.50 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,717,150.00 (Metal Price) + ₹6,257,572.50 (Making) = ₹47,974,722.50
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 2.890g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 00421 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2890 g |
|---|