Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 21inch |
| Width | 3mm |
| Weight | 30.330g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22595 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹480,988.31 Exclusive of Tax
Breakup : ₹418,250.70 (Metal Price) + ₹62,737.61 (Making) = ₹480,988.31
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 21inch |
| Width | 3mm |
| Weight | 30.330g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22595 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 30.330 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 21 mm |