Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s |
| Size | 5 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.680 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y590 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹51,136.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,915.20 (Metal Price) + ₹9,221.34 (Making) = ₹51,136.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s |
| Size | 5 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.680 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y590 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.680 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |