Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.080 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1119 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹15,197.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹12,879.00 (Metal Price) + ₹2,318.22 (Making) = ₹15,197.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.080 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1119 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.080 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 mm |