Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s |
| Size | 7 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.640 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Z026 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹50,580.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,459.60 (Metal Price) + ₹9,121.11 (Making) = ₹50,580.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s |
| Size | 7 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.640 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Z026 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.640 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |