Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 4.840 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99418 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹82,441.17 Exclusive of Tax
Breakup : ₹69,865.40 (Metal Price) + ₹12,575.77 (Making) = ₹82,441.17
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 4.840 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99418 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.840 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 1.5 mm |