Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 4.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99416 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹67,692.35 Exclusive of Tax
Breakup : ₹57,366.40 (Metal Price) + ₹10,325.95 (Making) = ₹67,692.35
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 4.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99416 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.160 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 1.5 mm |