Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.200 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1121 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹16,885.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹14,310.00 (Metal Price) + ₹2,575.80 (Making) = ₹16,885.80
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.200 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1121 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.200 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 mm |