Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 4.190 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT21 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹60,958.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹49,965.75 (Metal Price) + ₹10,992.47 (Making) = ₹60,958.22| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 4.190 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT21 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.190 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |