Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 12 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 32.530 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y074 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹451,891.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹370,402.80 (Metal Price) + ₹81,488.62 (Making) = ₹451,891.42| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 12 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 32.530 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y074 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 32.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 mm |