Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 12 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 41.950 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹582,928.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹477,810.50 (Metal Price) + ₹105,118.31 (Making) = ₹582,928.81| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 12 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 41.950 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 41.950 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 mm |