Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 108mm |
| Width | 82mm |
| Weight | 70.660g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22k986fd |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹761,619.47 Exclusive of Tax
Breakup : ₹662,277.80 (Metal Price) + ₹99,341.67 (Making) = ₹761,619.47
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 108mm |
| Width | 82mm |
| Weight | 70.660g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22k986fd |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 45.880 g |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 108 mm |