Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 4.600g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k631 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹60,253.10 Exclusive of Tax
Breakup : ₹52,394.00 (Metal Price) + ₹7,859.10 (Making) = ₹60,253.10
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 4.600g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k631 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.600 g |
|---|