Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 3.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99413 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹61,508.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹52,126.20 (Metal Price) + ₹9,382.72 (Making) = ₹61,508.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 14 |
| Width | 1.5 cm |
| Weight | 3.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 99413 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.780 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 1.5 mm |