Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.30 inch |
| Width | 5 mm |
| Weight | 8.130 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1238 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹114,401.30 Exclusive of Tax
Breakup : ₹96,950.25 (Metal Price) + ₹17,451.05 (Making) = ₹114,401.30
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.30 inch |
| Width | 5 mm |
| Weight | 8.130 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1238 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 5 mm |