Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.7 cm |
| Width | 2.3 cm |
| Weight | 6.230 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z322 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹106,117.46 Exclusive of Tax
Breakup : ₹89,930.05 (Metal Price) + ₹16,187.41 (Making) = ₹106,117.46
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.7 cm |
| Width | 2.3 cm |
| Weight | 6.230 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z322 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.230 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 2.3 mm |