Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.5 inch |
| Width | 3 cm |
| Weight | 3.510 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹49,390.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,856.75 (Metal Price) + ₹7,534.22 (Making) = ₹49,390.97
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.5 inch |
| Width | 3 cm |
| Weight | 3.510 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.510 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3 mm |