Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 8 cm |
| Width | 3 cm |
| Weight | 11.890 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | J264 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹167,310.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹141,788.25 (Metal Price) + ₹25,521.89 (Making) = ₹167,310.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 8 cm |
| Width | 3 cm |
| Weight | 11.890 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | J264 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.890 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 mm |