Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 8.520g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k015 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹141,434.13 Exclusive of Tax
Breakup : ₹122,986.20 (Metal Price) + ₹18,447.93 (Making) = ₹141,434.13
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 8.520g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k015 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.520 g |
|---|