Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 2.670gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k342 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹47,020.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹38,541.45 (Metal Price) + ₹8,479.12 (Making) = ₹47,020.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 2.670gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k342 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.670 g |
|---|