Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 228mm |
| Width | 4mm |
| Weight | 10.010gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18603 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹131,115.99 Exclusive of Tax
Breakup : ₹114,013.90 (Metal Price) + ₹17,102.09 (Making) = ₹131,115.99
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 228mm |
| Width | 4mm |
| Weight | 10.010gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18603 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.010 g |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 4 mm |