Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 11.5mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 38.630g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k842 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹612,613.86 Exclusive of Tax
Breakup : ₹532,707.70 (Metal Price) + ₹79,906.16 (Making) = ₹612,613.86
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 11.5mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 38.630g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k842 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 38.630 g |
|---|